AKTUALITY

Dne 15. 10. se naše škola již podruhé zúčastnila akce 72 hodin. Náš projekt nesl název „Společně pro přírodu“. Letos jsme se sešli v hojném počtu a společně uklidili přilehlý park a cestu okolo řeky. Po dobře vykonané práci jsme si v kuchyňkách uvařili čaj a dali koblihu. Všem, kteří se do projektu zapojili, srdečně děkujeme a těšíme se na příští ročník.

Petra Mikešová a Michaela Lišková

 

d11 16 cislo podzim 2019

t profi 2019

Asociace školních jídelen ve spolupráci se Státní zdravotním ústavem, Českou asociací sester – sekcí nutričních terapeutů, Krajskými hygienickými stanicemi a dalšími regionálními partnery založila v rámci celorepublikového projektu centra v celé ČR. Projekt si dal za cíl vytvořit jednotné zázemí pro sdílení odborných informací, praktických rad a názorných ukázek. Snahou je zvyšovat zdravotní a nutriční úroveň pracovníků školních jídelen a podpořit výchovu žáků v osvojování správných stravovacích návyků. Memorandum o spolupráci v pilotním projektu „Krajského centra sdílení dobré praxe“ bylo uzavřeno mezi městem, Krajskou hygienickou stanicí, ZŠ Dukelská a Školní jídelnou U Tří lvů a podepsal jej primátor Jiří Svoboda.

Fotografie >>>

Dne 23.10. 2019 naši žáci úspěšně reprezentovali školu ve stoním tenise v soutěži "O pohár primátora města" . Vybojovali krásné 3. místo. Gratulujeme a děkujeme.

Soutěž ve stolním tenise O pohár primátora města