Provoz ŠD

modre   Ivana Krpatová
fialove   Klára Šafářová
bile   Hana Hubáčková

Prostory školní družiny jsou účelově vybaveny tak, aby poskytly dětem vše, co potřebují k odpočinku a relaxaci. Každý den se děti věnují jiné zájmové činnosti. Máme možnost využívat kuchyňku, počítačovou učebnu a hřiště. Připravujeme zajímavé projekty, výlety a celodružinové akce, např. Karneval, Družinovou akademii, Superstar. Výhodné umístění školy, blízko centra města, nám umožňuje i bohaté kulturní vyžití, navštěvujeme kino, divadlo, muzea, Jihočeskou knihovnu, Dům dětí a mládeže a různé jiné kulturní nebo vzdělávací akce pořádané městem ČB. Víme, že pobyt na čerstvém vzduchu je velmi prospěšný, proto využijeme každé příležitosti a vyrážíme do přírody.

PLATBY ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU

• Poplatky za školní družinu za období duben-červen 2021 budou vybírány zálohově a to následujícím způsobem:
  • Žáci 1. a 2. tříd, kteří měli uhrazenou zálohu na období leden-březen 2021 mají přeplatek 150,-Kč.
  • Záloha na období duben-červen bude činit pouze 300,-Kč.
  • U žáků 3. a 4. tříd je záloha za období duben-červen 450,-Kč.
  • Platby budou probíhat přes ŠOP v termínu do 15. 4. 2021.
  • V době rotační výuky bude poplatek za ŠD účtován pouze za týdny, kdy je dítěti umožněna prezenční výuka a návštěva ŠD. Za období distanční výuky, kdy dítě nemůže ŠD navštěvovat, se poplatky účtovat nebudou.
  • Žáci IZS, kteří budou přihlášeni (na základě žádosti) k docházce do ŠD i v době distanční výuky, budou hradit poplatek za ŠD v plné výši. Vybrané profese IZS najdete na webových stránkách MŠMT -  Informace k provozu škol od 12. dubna 2021.
  • Případné přeplatky budou vráceny po vyúčtování na konci školního roku.
KONTAKTNÍ ÚDAJE
Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice