AKCE ŠKOLY

Informace k zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021 / 2022

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání lze získat na internetové adrese zapiszscb.c-budejovice.cz

Na této adrese si elektronicky vyplníte a vytisknete žádost. Po vygenerování žádosti o přijetí získáte jedinečný číselný identifikátor, který zajistí anonymitu dítěte (v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů nebudou do systému osobní data ukládána).

rozcvicky plakat sm

logo matematicka olympiadalogo matematicky klokanlogo logicka olympiada

Jedna z mála akcí, která se stihla před uzavřením škol, byl již tradiční adaptační kurz 6. ročníků. Již poněkolikáté se konal ve Velešíně.

Vážení rodiče,
vzhledem k situaci v České republice a v Evropě, na doporučení Magistrátu města Českých Budějovic a především z bezpečnostních důvodů, jsme se rozhodli zrušit v letošním školním roce zájezd do Anglie, který se měl uskutečnit od 17.5. do 22.5.2020.

V průběhu ledna a února proběhly lyžařské kurzy sedmých tříd. I přes nedostatek sněhové pokrývky jsme lyžovali všechny naplánované dny.

Právě z důvodu nedostatku sněhu na Šumavě jsme využili střediska Zadov, kde proběhl celý výcvik lyžování. V průběhu týdne si žáci vyzkoušeli lyžování na lyžích zvané snowblade, které jsou určené pro výuku carvingu. Na těchto lyžích jsme plánovali pouze dopolední výuku. Po prosbách žáků došlo na celodenní lyžování a blbnutí na krátkých lyžích.