Žákyně 9.B Barbora Kudláčková, Linda Vaňková a Aneta Zavadilová se v pondělí 20.6. zúčastnily slavnostního zakončení a veřejné prezentace projektu Příběhy našich sousedů, na kterém pracovaly od ledna do června 2022. Celkem 7 týmů českobudějovických základních škol a gymnázií představilo své prezentace a rozhlasové reportáže, které vytvořily s pamětníky událostí 20.století. Náš tým si jako pamětnici příběhu 20.století vybral paní učitelku Annu Kendrovou, která vyprávěla o odsunu sudetských Němců z Československa po II.světové válce a o sametové revoluci. Paní učitelce děkujeme za spolupráci a děvčatům za skvělou reprezentaci naší školy.

Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů
Příběhy našich sousedů