Dne 30. dubna 2024 se opět konala soutěž T-Profi pořádaná Jihočeskou hospodářskou komorou za podpory starosty města Hluboká nad Vltavou. Letošním tématem soutěže byla Bezpečnost na letišti. Soutěžní i doplňkový program pro děti i jejich pedagogický doprovod se odehrával v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou, tak jako v minulém roce. Představilo se zde 10 soutěžních týmů, které tvořili zástupci firmy v roli kapitána, 3 studenti 2. ročníku střední specializované školy a 3 žáci z 5. ročníku základní školy. Tým naší školy spolu se SPŠ SE Dukelská pod vedením kapitána Ing. Srbeného z firmy EGE se po společné přípravě a práci umístil na 1.místě tohoto jihočeského kola soutěže. Samotnou radost z úspěchu a krásného umístění posílily u dětí navíc i odměny a věcné dary od Jihočeské hospodářské komory i firmy EGE. Děti spolu se svým týmem postupují do celostátního kola, které je plánováno na dny 17. – 18. 6. 2024 opět v Praze – Čestlicích v hotelu Aquapalace. Držte jim prosím i tentokrát palce.