Ve čtvrtek 1. 9. 2022 proběhlo slavností předávání certifikátů z jazykových zkoušek Cambridge English v obřadní síní radnice v Českých Budějovicích. Na naší škole v loňském roce probíhaly 3 kurzy: Movers pro 6.ročník, Flyers pro 7. a A2 KEY pro 8. a 9.ročník. Kurzy probíhaly od října do května a po jejich ukončení se konaly zkoušky, na které se přihlásilo celkem 21 žáků naší školy. 2 studentky bývalých devátých řočníků dokonce získaly ve zkoušce Preliminary úroveň B2. Všem účastníkům zkoušek gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen ve studiu anglického jazyka. V případě zájmu žáků budou přípravné kurzy probíhat na naší škole i v novém školním roce 2022/23.

Certifikáty z jazykových zkoušek Cambrid...
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambridge English
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambrid...
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambridge English
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambrid...
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambridge English
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambrid...
Certifikáty z jazykových zkoušek Cambridge English