legen

anglie2013Nemám největší kufr. Jo! Ale řízků taky nemám nejvíc, brzo dojdou. Colu si budu muset koupit aspoň dvoulitrovou. Na cestu. Nebudem totiž spát celou noc, v buse.

Jedem do Anglie, nějak skoro celej den se tam jede, prej. Těším se šíleně. Ten pocit, když jedete s nejlepšíma lidma? K nezaplacení.

Na trajektu výtlemy. Pak ještě jedem  chvilku v buse, hodně lidí skoro spí. Malincí.

busVystoupili sme u nějakýho parku na kopci, prej je tam poledník. Přesně si nepamatuju, kde sme ten den všude byli, ale dávali sme hotdog u toho jejich velkýho hradu, a pak druhej, když sme šli přes most. Jo, viděli sme katedrálu a Šejkspírovo divadlo. Lidí milion všude. Kam se hrabou Budějce. Večer sme šli k rodinám, na večeři a spát. Vyzvedli si nás u autobusu. Vždycky takový očekávání, když přijelo další auto. Hej, toho chci. Ach jo, ta není naše, přitom přijela autem, kam bysme se i s našima kuframa vešli. Ten náš chlápek má boží vlasy a k večeři sme měli pizzu.

okoV úterý, středu a čtvrtek sme pořád někde chodili a jezdili, kostely, Stonehenge, Londýnský oko, pak sme taky byli v akvárku, ale taky sme si mohli nakoupit suvenýry. Fotili sme se všude. Ty xichty? To nechceš:)))) Čtvrtek? Úplně skvělej den. Nejlepší. V muzeu někteří, teda některý holky, hned běžely k 1D, i když někteří jiní se pak zas věšeli na Biebera. Fotili sme se snad stokrát. I jinde, ale tady u nich hlavně. A pak sme šli na Oxford Street, šopování povolený bohužel jen hodinu a půl, někteří ale spíš jen seděli v parku a nebo si koupili jen hambáč. Ještě sme šli do muzea dinosaurů a pak metrem k autobusu. Našim vezu čaj, přívěšek, ségře polštářek. V pondělí dem všichni v novejch trikách do školy. Teda kdo neonemocní, v Anglii je dost zima, někdy ani svetr nestačil.

Na trajektu sme si vylezli na horní palubu, sou z toho skvělý fotky. V autobuse se pak taky dobře fotilo, galerie spících trolíků.

Fakt se to vydařilo jako. Měli byste taky někdy jet do Anglie!

Pozn. Nerozumíte zcela výše uvedenému textu? Ale ten pocit:)

dary

Ano, bylo. Cesta nedlouhá, trajekt nehoupavý, žáci milí, učitelé usměvaví, průvodkyně interesantní, řidiči profesionální, rodiny ucházející, jídlo pestré, památky kolosální, kamenné, barevné, úchvatné. Všechno a všichni fotogeničtí. Díky, Anglie 2013 se povedla.