Plenér 2022 aneb týden plný barev

Za devatero rovinami a devatero pískovnami se nachází v blízkosti Chlumu u Třeboně místo klidné a kouzelné zároveň. Penzion Alešův dvůr všem nadaným výtvarníčkům poskytl i letos útočiště domova, stoly výborného jídla a přírodu plnou inspirace. Mateřská vstřícnost rodiny Opočenských, kteří spravují celý areál jako stvořený pro děti, je zárukou pohody a tvůrčí atmosféry.

Naši milí, velcí i malí výtvarníčci z první až osmé třídy celý týden tvořili, kreslili, malovali, smáli se, radovali se a spolu se těšili ze svých obrazů. Celé jejich umělecké úsilí vyvrcholilo v pátek 20. 5. velkolepou vernisáží, na kterou se dostavili také rodiče dětí a přátelé školy.

Všem nám i Vám „obrovské“ díky

Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev
Plenér 2022 aneb týden plný barev