V neděli 9. 1. 2022 se vydaly osmé třídy naší základní školy na lyžařský kurz. Ubytování měli žáci i učitelé zajištěno v penzionu Sněžná ve Volarech. Odsud dojížděli do skiareálu Zadov, kde trénovali nové techniky lyžování a několik nováčků se zde naučilo základy lyžování. Každé odpoledne se všichni přesunuli zpět do penzionu, kde na ně čekala výborná večeře a následně se zúčastnili "informačního pokecu" s učiteli. Celým lyžařským kurzem se nesla skvělá nálada a výborná atmosféra, nejen díky penzionu vybavenému dobovým nábytkem, ale také díky lidem, kteří jej provázeli. A těm bychom rádi poděkovali za to, že vše brali s humorem, naučili nás lyžovat, a i když byl občas někdo nohama spíše ve vzduchu než na zemi, lyžovali s námi tak, že si nikdo neodnesl zlomenou nohu, hůlku ani lyži.

Děkujeme!

Za "sněženky a machry" Eliška Svobodová a Sára Berkovská z 8.C