Již celé generace žáků a žákyň Základní školy, Dukelská 11 se úspěšně potýkají s TV výzvou. O co menší je velikost našich dvou tělocvičen, o to větších výkonů sportovci Dukelské dosahují. Naše děti, trénované ve stísněných prostorách, se proto nenechaly zastrašit výzvou naší sportovkyně Mgr. Plíškové Kateřiny. Výzva byla naprosto v souladu s protiepidemiologickým opatřením “ Chodíme, chodíme, hore po katastru“ a děti chodily a chodily a výsledky nejlepších pochůzkářů jsou tady 😊

Těšíme se na další výsledky tělovýchovných výzev, které posilují ducha i tělo.
Všem výhercům gratulujeme a předáváme virtuální medaile 😊

SPORTU ZDAR!!!

  • 1.místo 6.A - 1 105485 kroků, dohromady 662 km
  • 2.místo 6.C - 380277 kroků, dohromady 326 km
  • 3.místo 7.B 335020 kroků, dohromady - 227 km

S přátelským pozdravem Vaši příznivci sportu.