Na Žolíka ze záchranné stanice se všichni moc těšili, a proto byla příprava více než precizní. Děti z atelieru výtvarné výchovy před začátkem napustily umyvadla, jakož to provizorní bazénky, a všechny poličky tak metr nad zemí musely uklidit. Žolík se přišel ukázat o něco dříve, aby si ho děti, co pomáhaly s přípravami, užily bez větších davů. Děti z družin se později přišly taky na Žolíka podívat a poslechly si jeho příběh. Záchranné stanici jsme předali peníze vydělané z vánočních trhů. Částka činila 10 250 Kč. Dobrovolně se však přispívalo i na místě do kasičky.

Díky Žolíkovi nikdo nezůstal suchý. Na všechny udělal dojem. Ať už jeho zvědavostí, hravostí, anebo hebkým kožíškem. Všichni si ho užili. Na závěr už bez davů se Žolík vydal na průzkum školy a dostal se dokonce na kobereček v ředitelně.

Nový výběh pro Žolíka a Ašku