Ve dnech od 11. do 13. září 2017 jsme opět rozjeli projekt adaptačních kurzů. Po veleúspěšné Expedici 006 se v letošním roce povedlo vytvořit projekt Níšelev 2017. Žáci si v areálu SOŠ strojní a elektrotechnické a přilehlých lesích ve Velešíně užili spoustu společných zážitků, legrace a poznání nejen ostatních, ale i sebe sama. Všichni se pokusili o překonání svých limitů a sáhli si na dno fyzických i psychických sil. Na konci si také prověřili orientační smysl a trpělivost.
Podle reakcí žáků a učitelů se adaptační kurz povedl a budeme doufat, že i do budoucna bude probíhat v tomto duchu (včetně počasí).
Nakonec bych moc rád poděkoval všem žákům, kteří byli naprosto skvělí a do všeho se aktivně zapojovali. Ještě větší poděkování patří všem třídním učitelům a speciálním pedagogům, kteří zajistili plynulý chod celé akce.

Jakub Jareš