Stejně jako v loňském školním roce se i letos uskutečnil sportovní den na oslavu Dne dětí. 26. 5. naše škola obsadila stadion na Sokolském ostrově a od půl deváté začaly první soutěže. Počasí nám přálo, a tak nebyla nouze o krásné výkony a na všech třídách bylo patrné, že se snaží „urvat“ každý bod, který by je mohl posunout o nějaké to místečko výš. A pravdou je, že při vyhodnocení oněch pár bodů hrálo velikou roli! A jak to nakonec dopadlo? První místo vybojovala 7. C, druhé místo obsadila 7. A a třetí místo získala 9. C. Je zřejmé, že se v dalších letech máme na co těšit, souboje budou jistě zajímavé.
Ale hlavní je, že se všichni bavili a užili si to!

Děkuji všem za pomoc při přípravě a organizaci, panu učiteli Krupovi za krásné fotky, které můžete zhlédnout ve fotogalerii: