DSC_049725. únor LP 2014 se zapíše do dějin celosvětového sportu, ale hlavně dějin základní školy Dukelské jako den, kdy proběhlo první vyhlášení soutěže sportovní všestrannosti žáků s názvem O pohár borce/borkyně Dukelské! Jedná o soutěž celého 2. stupně skládající se z 11 sportů Každý závodí sám za sebe, nikoli za třídu. Disciplíny jsou zvoleny tak, aby byly co nejpestřejší a doopravdy měl šanci vyhrát jen ten nejvšestrannější sportovec! Proto se rodiče nedivte, že občas přijdou děti domů z tělesné výchovy zničení, neboť děti do toho dávají vše.
A to jsou vítězové prvního ročníku! Tady jsou sportovci, kteří si zasloužili díky svým výkonům vyhrát a budou mít těžký úkol v 2. pololetí své umístění obhájit:

Kategorie 1BorkyněBorec
1. místo Holomelová Aneta Šteyer Jakub
2. místo Součková Markéta Vácha Jan
3. místo Šimková Kristina Nirnberg Robert
Kategorie 2BorkyněBorec
1. místo Farková Adriana Vranovský Jakub
2. místo Kohoutová Nikola Pařízek Jakub
3. místo Čapková Adéla Jedlička Vojtěch

Všem umístěným ze srdce gratulujeme a doufáme, že se jim se bude dařit i nadále a obhájí medaile! Ale budou to mít těžké, neboť účast v druhém ročníku zatím přislíbili tito zahraniční sportovci: Němec Günter Fussballnichtgut, Skot Wiliam Wallace, Američan Forrest Gump a Američanka Britney Ohmygot, Keňan LuxuJiRad Chi, Rus Alexander Zmrznije, Španělka Daila Maňana a nakonec Mexičanka Jinpachi Tequilla!

Držme palce a doufejme, že se v této konkurenci naši žáci prosadí!