Naše škola byla v minulém školním roce vybrána primátorem města Českých Budějovic do výtvarného projektu Hravý architekt. Akce se účastnilo dvacet vybraných základních škol z dvaceti měst České republiky. Záštitu nad Hravým architektem přijala osobně, První dáma České republiky, paní Ivana Zemanová. Děti malovaly architektonické památky a objekty svých měst. Do výtvarné činnosti byli zapojeni z naší školy výtvarníčci tříd 3.A a 3.B (nynější 4.AB). Šest nejlepších obrazů reprezentovalo naši školu a naše město.

Výstavu můžete shlédnout i Vy. Stačí si vytisknout pozvánku a u pokladny vyměnit za volnou vstupenku, která Vás rázem přenese do světa všech výstav Jiřského kláštera a do expozice Příběh Pražského hradu.

hravy_architekt