Předvečer všech svatých jsme v naší škole slavili v předvečer podzimních prázdnin letos již potřetí. Z řad pedagogického sboru a žáků 8. a 9. ročníku byla vybrána šikovná strašidla vládnoucí anglickým jazykem, aby přivítala a večerem provedla služebně mladší strašidla ze 4. a 5. ročníků. Patronem a organizátorkou (tedy hlavním strašidlem) byla paní učitelka Dana Bicanová.

Hllwn

Strašidla zapsaná v seznamu se začala do školy trousit před šestou večerní. Čekaly je čtyři dílny, ve kterých si procvičila anglickou slovní zásobu, songy, zahrála si strašidelné hry a dokonce musela absolvovat stezku odvahy. Jistě si dokážete představit, jak strašidelná musela být, když jí procházela strašidla, která mají pro strach uděláno.

Vrcholem večera se stala soutěž skupin o titul Miss a Mister Halloween. Titul získala nejpřesvědčivější a nejlépe oděná strašidla. Byli to Lucie Škabradová, Daniel Šikýř, Marie Zelená, Romana Fialová a Šimon Pletka.

Už nyní se těšíme na příští ročník. Všem strašidlům patří díky za účast i přípravu akce.
DĚSU ZDAR!