ekobat1Naše škola se také zapojila do projektu RECYKLOHRANÍ, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů. Také chce umožnit osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.
Každá škola, a tedy i naše, získává body za zodpovězení otázek, plnění úkolů týkajících se odpadové problematiky a další body jsou nám připisovány za sběr baterií a elektrozařízení do připravených nádob.

Protože naši žáci jsou velmi šikovní, k dnešnímu dni jsme sesbírali a vyvezli nespočet baterií, 61 mobilních telefonů, 793 kilogramů velkého elektra a 40 kilogramů malého elektra.
Recyklace pro vás není těžká práce, sbíráte a sbíráte, vysoutěžené body tedy můžeme měnit za zajímavé odměny (školní pomůcky, vstupenky, sportovní náčiní, praktickou elektroniku).

Děkujeme a sbírejte stejně rychle a dobře jako dosud.

ekobat