ekolog_exkurze.jpg

Fotogalerie "ZOO očima Jakuba Kössla" ZDE

Pro žáky 8. a 9. ročníků pořádá naše škola PŘÍRODOPISNOU EXKURZI s ekologickou tématikou. Zájemci tak budou mít možnost dozvědět se nejen, co se děje se zbytkovým nevyužitelným odpadem, jak probíhá v praxi separace a recyklace odpadů, ale budeme také brouzdat uličkami a klecemi pražské ZOO.

Datum: čtvrtek 26. listopadu 2009, odjezd od školy v 6.15 hodin
Doprava: autobusem (CK Houška)
Cena: škola získala grant od Jihočeského kraje na ekologickou exkurzi; proto náklady na tuto část exkurze jsou žákům plně hrazeny. Žáci pouze platí pouze vstup do Pražské ZOO 110 Kč (vč. lanové dráhy)

zoo.jpg Program:
9.30—10.30 (1. skupina)
Exkurzi do Pražských služeb, a.s., Zařízení na energetické využití odpadu
Průmyslová 615/32, Praha 10

9.45—10.45 (2. skupina)
Prohlídka centra recyklace a elektroniky, třídičky papíru a sběrných dvorů
Pod šancemi 444/1, Praha 9

12.00—14.30
Zoologická zahrada hl. m. Prahy
U Trojského zámku 3/120, Praha 7

Předpokládaný návrat do Č. Budějovic ke škole je plánován na 17.00 hodin

Důležité upozornění:
  • Upozorňuji na nutnost bezpečné obuvi (s rovnou podrážkou), žádné podpadky!!!. Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že účast není vhodná pro osoby, kterým dělá problémy chůze po poroštech ve vysokých patrech (průhled dolů) a po točitých vysokých schodištích.
  • Při vstupu do ZEVO všichni účastníci budou seznámeni s bezpečnostními pravidly a vstupují do ZEVO na vlastní nebezpečí.
  • V prostorách ZEVO je zakázáno fotografování a kamerování.

S sebou:
  • svačinu na celý den