Nedávný výlet za odměnu pro žáky 1. stupně přinesl den plný dobrodružství a nových poznatků. První zastávkou byla velbloudí farma v Záhosticích, kde děti čekal program Zlatá karavana. Děti se dozvěděly mnoho zajímavého o velbloudech. Cestou za králem hledaly poklad a plnily různé úkoly. Velkým zážitkem bylo ražení mincí a samozřejmě jízda na velbloudech, kterou si nenechaly ujít ani naše paní vychovatelky. Další zastávkou byla kozí farma, kde děti zkusily dojení koziček a ochutnaly domácí sýr. Po krátkém odpočinku a nezbytné hygieně si děti pochutnaly na čerstvě opečených buřtech a užily si společné chvíle. Nechyběly ani nezbytné nákupy suvenýrů, které dětem budou připomínat tento úžasný den. Den plný radosti a nových zážitků se všem líbil a stal se nezapomenutelným zážitkem.