• „Polygon byl super. Líbilo se mi, jak jsme si mohli prohlédnout hasičskou techniku. A líbilo se mi profesionální chování pana Hasiče.“
  • „Bylo to zábavné. Líbila se mi technika. Obdivuji jejich práci.“
  • „Tatra 815, Stihl MS 256“
  • „Minulé úterý jsme navštívili hasičskou stanici. Nejlepší byl určitě polygon. V podstatě nás zavřeli do klece jako zvířata, protože po většinu času jsme museli lézt po čtyřech. Dokonce jsme pana hasiče přesvědčili, že je dobrý nápad nás tam zavřít znovu. Bylo to fajn a velmi poučné. Chtěla bych tam znovu.“

Flosman, Krištof, Kolář, Manová – žáci 8.A

  • "Bylo to super. Moc jsme si to užili. Moc se nám líbil program, hlavně prohlídka garáží. Hasiči, co nás provázeli byli moc příjemní a milí. Určitě bychom se tam moc rádi podívali znovu."

Faltýnová, Minaříková, Čapková, Brožová - žákyně 8.C

  • „Dne 6.3. jsme navštívili hasičskou základnu v Českých Budějovicích. Poznali jsme různé specializace hasičského oboru. Mohli jsme si vyzkoušet virtuální realitu, zásah v hořícím domě na simulátoru, zkoušení si hasičské výstroje a všemožného vybavení.“

Slovy žáků 8. B