Naše škola pořádá pro žáky 9. ročníků ve školním roce 2023/2024 zahraniční zájezd do Velké Británie – Londýn a okolí.

Termín zájezdu: 2.-7.6.2024

Nabízíme k prostudování program zájezdu včetně ceny + přiložený seznam ostatních vstupů (nejsou započítány v ceně zájezdu, platí se zvlášť – přesná částka bude upřesněna před odjezdem)
Program i ceny vstupů se mohou v průběhu školního roku mírně měnit!

Věnujte pozornost dokumentu “Důležité informace”. Naleznete zde další informace ohledně stravy, ubytování, dopravy a cestovních dokladů.

V přiložených souborech dále naleznete kompletní dokumentaci k pojištění zájezdu a všeobecné podmínky CK.

O FORMĚ A TERMÍNU ZÁVAZNÉHO PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDETE INFORMOVÁNI BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍCH DNÍ. PROSÍME, SLEDUJTE POZORNĚ WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY A PORTÁL KOMENS V APLIKACI BAKALÁŘI.