V týdnu od 28. listopadu jsme se s družinou již po několikáté zapojili do celonárodní vánoční sbírky Krabice od bot. Sbírka vánočních dárků je pořádána pod záštitou Diakonie Českobratrské církve evangelické a cílem je obdarovat vánočním dárkem co nejvíce dětí ze znevýhodněných rodin a dopřát jim radost z vánoční nadílky.

V každém oddělení jsme společně naplnili krabice pěknými dárky a dětmi vyrobenými přáníčky. Krabice jsme hezky zabalili a dárky osobně odnesli na sběrné místo do kostela ČCE v ulici 28. října. Dárky si od nás převzal pan farář, který na oplátku děti podaroval prohlídkou kostela a vánočním příběhem o Ježíškovi a adventním čase.

Děkujeme rodičům družinových dětí za spolupráci a věříme, že dárky od dětí udělají veselejší Vánoce dětem, které se ocitly v těžké životní situaci.

Myšlenka akce " Děti darují dětem" se naplnila a děti měly velikou radost z toho, co dokázaly.