Vážení rodiče,
vzhledem k výsledkům ankety, kterou jsme uspořádali za účelem zjištění zájmu o nový způsob testování žáků naší školy (PCR metoda-testy ze slin), jsme se rozhodli pokračovat v dosavadním-využití antigenních testů.

Jelikož je ale pravděpodobné, že testování bude nutné i v příštím školním roce, rádi bychom uskutečnili zkoušku PCR testu v rámci posledního testování v tomto školním roce (cca 14 dní před ukončením školního roku).

Výsledky ankety mezi rodiči:

  • PRO-342
  • PROTI-59
  • NEVYJÁDŘILI SE-345

Výhody testování PCR metodou:

  1. Platnost testu 14 dní.
  2. Jedná se o test ze slin: https://www.youtube.com/watch?v=Of2mEekHaVA.
  3. Testování je pro děti zdarma – plně hradí dotace MŠMT.
  4. Certifikát s výsledkem PCR testu lze využít při návštěvě kulturních a sportovních akcí či při cestě do zahraničí.

Děkujeme za vaše názory a spolupráci

Mgr. Zdeněk Hnilička
ředitel školy