• Titul 01

VÝUKA

1. Organizace školního roku 2016/2017

skolaVyučování bude v tomto školním roce zahájeno 1. září.

Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno v útery 31. ledna
Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno 30. června.

Prázdniny

• Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2016
  • Vánoční prázdniny budou zahájeny v pátek 23. prosince 2016 a skončí v pondělí 2. ledna 2017
  • Pololetní prázdniny připadnou na pátek 3. února 2017
  • Jarní prázdniny v Českých Budějovicích jsou stanoveny na období 6. 3.—12. 3 2017
  • Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 13. dubna a pátek 14. dubna 2017
  • Hlavní prázdniny budou trvat od 1. července do 31. srpna. Období školního vyučování v následujícím školním roce začne 1. září.

2. Omlouvání žáků

• Škola by měla být  informována o nepřítomnosti žáka ve vyučování již první den, nejpozději však do dvou dnů. Pokud budete využívat sdělení mailem, omluvy zasílejte výhradně z mailové adresy zákonného zástupce žáka, která byla škole hlášena do školní matriky. Na sdělení z jiné mailové adresy nebere škola zřetel.
  • Po návratu žáka do školy musí zákonný zástupce (prostřednictvím žáka) IHNED doložit důvody nepřítomnosti do OMLUVNÉHO LISTU v žákovské knížce  s přesným vymezením její délky. Pozdější omluvy jsou v rozporu se zákonem a tedy nepřípustné.
Informace o nepřítomnosti žáka sdělujte, prosím,
na sekretariátu školy:
Jana Škorničková
telefon: 386 355 860

3. Vzdělávací program

1. - 9. ročník: Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Škola pro život

ŠVP Škola pro život je k nahlédnutí ve škole.

zero