Provoz ŠD

tyrkys   Jana Šímová
modre   Ivana Krpatová
fialove   Štěpánka Hušková

Prostory školní družiny jsou účelově vybaveny tak, aby poskytly dětem vše, co potřebují k odpočinku a relaxaci. Každý den se děti věnují jiné zájmové činnosti. Máme možnost využívat kuchyňku, počítačovou učebnu a hřiště. Připravujeme zajímavé projekty, výlety a celodružinové akce, např. Karneval, Družinovou akademii, Superstar. Výhodné umístění školy, blízko centra města, nám umožňuje i bohaté kulturní vyžití, navštěvujeme kino, divadlo, muzea, Jihočeskou knihovnu, Dům dětí a mládeže a různé jiné kulturní nebo vzdělávací akce pořádané městem ČB. Víme, že pobyt na čerstvém vzduchu je velmi prospěšný, proto využijeme každé příležitosti a vyrážíme do přírody.

PLATBY ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU

Příspěvek za ŠD je 150,- měsíčně , platí se třikrát ročně převodem na účet, o termínech plateb budou rodiče informováni vychovatelkami.

Účet: 30015-2599082389/0800 u České spořitelny

Upozornění: Uvádějte vždy variabilní symbol = rodné číslo, do poznámky v příkaze uveďte vždy jméno dítěte!!!! Pokud tak neučiníte, může dojít k chybnému přiřazení platby za ŠD a následnému řízení o vyřazení ze ŠD.

KONTAKTNÍ ÚDAJE
Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice