Dne 4. 4. se ve školní jídelně U Tří lvů uskutečnil celostátní projekt Asociace školních jídelen „Den mezinárodní kuchyně v českých školních jídelnách“. Strávníci tak měli příležitost ochutnat typické norské obědové menu.
Norskému obědu předcházel bohatý program přímo v prostorách naší školy, který zahrnoval uvítání norské delegace, prohlídku výuky na 1. stupni a krásné vystoupení talentovaných žáků naší školy.
Mohli jsme se pochlubit několika skladbami v podání školního orchestru ŠKOORCH a pěveckého sboru Hlásek.
Milými hosty naší školy byli zástupce norské velvyslankyně v ČR Vegar Andreassen, 1. náměstek primátora Petr Podhola , paní poslankyně Vlasta Bohdalová, prezident AŠJ Michal Malát, výkonný ředitel AŠJ PhDr. Karel Jahoda, ředitelé českobudějovických škol a mnoho dalších.

01
01
02
02